Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Rozrywka

Dni Baranowa Sandomierskiego

Dni Baranowa Sandomierskiego oficjalnie rozpoczęto 5 lipca (sobota) o godzinie 12:00. Rozpoczęły się one bardzo sportowo, bo od III Turnieju Piłkarskiego Młodzieżowej Rady Miejskiej pod Patronatem Starosty Tarnobrzeskiego.


Po kilkugodzinnych piłkarskich zmaganiach, o godzinie 18:00 oficjalnie zostały rozpoczęte Dni Baranowa Sandomierskiego 2014.


O 18:15 rozpoczął się koncert zespołu MIND, a pod sceną i wokół sceny zaczęło się zbierać coraz więcej publiczności, która czekała na gwiazdę wieczoru czyli zespół Ira.


Ira – rockowy zespoł muzyczny, jeden z najbardziej popularnych w Polsce rozpoczął swój występ o godzinie 20:00. Ira to zespół, który początek swojej działalności datuje na koniec lat osiemdziesiątych XX wieku.


Pierwszy dzień Dni Baranowa Sandomierskiego kończyła Dyskoteka pod Gwiazdami.

 

Niedzielne świętowanie w Baranowie Sandomierskim rozpoczął koncert młodych artystów z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Następnie na scenie pojawił się dobrze znany miłośnikom poezji śpiewanej krakowski zespół POD BUDĄ. Przed koncertem gwiazdy wieczoru swoje umiejętności wokalno-muzyczne zaprezentowała grupa LIES. Kiedy młodzi muzycy zakończyli swój koncert scena należała już tylko do Kasi Kowalskiej. Na zakończenie organizatorzy przygotowali pokaz sztucznych ogni oraz dyskotekę pod gwiazdami.